VM

Будівництво і ремонт

Як вибрати ламінат за зовнішніми ознаками

21.12.2015 admin немає коментарів

1. Огляньте дошки ламінату на предмет відхилення форми по товщині і довжині. По можливості спробуйте злегка потерти або подряпати покриття. Воно повинно бути стійким до стирання і подряпин. Також просто подивіться коробки на предмет відсутності пошкоджень від транспортування.

2. Далі необхідно перевірити дошку ламінату на міцність. Перш за все, необхідно перевірити замки на дошках. Для перевірки спробуйте злегка заламати замок рукою, робіть це не по краю дошки, а посередині. Замок повинен бути міцним і не повинен ламатися при легких спробах зробити це.

3. Пробна збірка на місці покупки також може виявити недоліки ламінату, коли між сполучними дошками можливо будуть щілини, відмінності від довжини. Якщо вас цікавить дійсно хороший ламінат то на сайте ви зможете подивитися та купити кращі види ламінату від співвідношення ціни якості.

4. Існує зелена і коричнева плита — основа використовувана для виробництва дощок ламінату. Зеленна основа зовсім не означає, що ламінат високоякісний і вологостійкий, хоча продавці часто роблять наголос саме на те, що зелена основа це добре. У більшості випадків вам зустрінеться коричнева основа і це зовсім не погано. Саме такого кольору основа для ламінату випускається в усьому світі, починаючи від Китаю і закінчуючи Європою.

5. Не звертайте увагу на те, що вам можуть сказати, що даний бренд точно зроблений у Бельгії чи наприклад у Німеччині, так як це зовсім не факт. Найкраще захопіть з собою рулетку, і виміряйте довжину дошки ламінату. У разі якщо довжина дошки складає 1210-1218 мм — це, швидше за все, китайський ламінат.

Знову ж не варто говорити про те, що Китайський ламінат такий уже й поганий. Тут все залежить від співвідношення ціни якості. У деяких випадках це співвідношення на стороні китайського ламінату.

6. Якщо вас цікавить дійсно вологостійкий ламінат, то зверніть увагу на планку замка на дошці. Така планка повинна бути просякнута вологовідштовхуючим складом, який запобігатиме потраплянню вологи в щілини між замками, тобто під дошку, а значить буде перешкоджати розбухання ламінату.

Догляд за ламінатом

Правила догляду за ламінатом відносно вологого прибирання зводяться до одного — зайва волога згубна для цього виду покриттів. Виняток становлять покриття з маркуванням «Aqua Resist». У них не тільки верхня частина, а й замкові з’єднання захищені від впливу вологи спеціальним покриттям, що дозволяє використовувати цей ламінат навіть у ванних і душових.

Решта видів більшою чи меншою мірою чутливі до зайвої вологості, тому вологе прибирання їх виробляють два-три рази на тиждень, уникаючи перезволоження. Спочатку поверхня обробляється вологою ганчіркою, а потім обов’язково витирається насухо. Для прибирання підійдуть як сучасні насадки з мікрофібри, так і звичайні господарські ганчірки для підлоги. Небажано використання у догляді за підлогою з ламінату миючих пилососів і парових швабр, «заганяють» вологий пар в уразливі стики дощок. Наслідками перезволоження ламінатної підлоги може стати скрип і деформація, усунути яку можна заміною окремих дощок.

Попередній запис

Наступний запис