VM

Будівництво і ремонт

Як вибрати міжкімнатні двері

12.02.2016 admin немає коментарів

Зверніть увагу, що властивості дверей, що встановлюються на кухню і в ванну, відрізняються від властивостей інших міжкімнатних дверей. На це впливають такі причини, як вологість і підвищена температура. Їх необхідно враховувати, вибираючи максимально надійні і довговічні матеріали. Найбільш придатними можуть бути двері з МДФ, ПВХ або алюмінієвого профілю, які ви зможете подивитись в інтернет -магазині «ТріоДвері». Правда два останні варіанти не створюють необхідного затишку і підходять більше для громадських приміщень.

Дверна припливна вентиляція — відмінне рішення для дверей ванно] або кухні, завдяки решітці або невеликому отворі внизу двері вплив вологості знижується, а приміщення непогано провітрюється. Це зменшить ймовірність виникнення цвілі або грибка.

При виборі інших міжкімнатних дверей звертати увагу слід вже на звуко- і світоізоляцію, міцність і можливість наносити різноманітні декоративні елементи.

Для багатьох сучасних покупців важлива екологічність і чистота матеріалу, з якого виготовляють дверні полотна. Звичайно, тут перевага на стороні дверей з натурального дерева, такі двері представлені в асортименті компанії «ТріоДвері», а також двері з натурального дерева ще і вважаються найбільш довговічними і надійними.

Помилково вважати, що всі розміри дверей в будинках повністю стандартизовані. Перед покупкою дверей все одно важливо виконати всі необхідні виміри. Зняття вимірів радимо довірити фахівцям компанії. Ще краще — фахівцям компанії компанії «ТріоДвері», у якої Ви будете купувати і встановлювати двері. Один з великих плюсів, компанія робить безплатний замір дверей. Виконуючи виміри самостійно, Ви ризикуєте не врахувати деякі нюанси, а це загрожує несумісністю готових дверей з прорізами. При знятті вимірів якраз і можна вирішити, які двері підходить в певне приміщення: орні або розсувні, одно- або двостулкові.

Фінансову складову краще залишити на самий кінець процесу вибору. Після того, як Ви повністю сформуєте Ваші побажання, легше буде вирахувати, на що краще значно витратитися, а на чому заощадити. Не рекомендується для одного будинку або квартири закуповувати двері поштучно або частинами. Фабрики-виробники часто оновлюють модельний ряд і є ризик не знайти таку ж модель двері через навіть нетривалий час.

Формуючи загальну вартість установки міжкімнатних дверей, не забудьте про дверної фурнітури, порогах і лиштви, які ви зможете переглянути на сайті в категорії фурнітура. Докуповуються ці предмети частіше окремо і їх загальну вартість можна порівняти з вартістю покупки самих дверних полотен. Єдине, не варто купувати дорогу фурнітуру, щоб потім заощадити на самих дверях, також не варто робити і навпаки: дорогі двері погано поєднуються з дешевою фурнітурою. Шукайте золоту середину.

Перед безпосереднім замовленням дверей рекомендується дізнатися про наявність гарантії та умови гарантійного обслуговування, про вартість установки дверних конструкцій. А кращим варіантом для вас буде безплатна консультація з менеджером сайту компанії «ТріоДвері».

Варто додати, що покупка двері від компанії «ТріоДвері» — це покупка, яка буде служити Вам довгі роки, тому важливо, щоб вкладення в неї себе виправдали. Черпаючи більше інформації про якість матеріалів, доступних комплектаціях і декоративних рішеннях, Ви зможете прийняти правильне рішення і значно скоротити витрати на покупку і монтаж міжкімнатних дверей.

#"ТріоДвері"

Попередній запис

Наступний запис