VM

Будівництво і ремонт

Як пофарбувати вхідні двері?

12.06.2015 admin немає коментарів

Вже здавна входные двери в будинок є візитною карткою кожної родини. Саме двері зустрічають гостей, і саме вони найпершим дають уявлення гостям, і особливо незнайомим, про життя господаря даного помешкання. Двері також останны проводжають гостя, і можуть надовго залишитися в пам’яті відвідувача. А для цього потрібно докласти багато зусиль, і особливо тим, хто хоче виділитися. Перше, що потрібно для цього зробити — пофарбувати свої вхідні двері.

Тепер фарбування дверей — не така вже складна річ. Якщо при цьому врахувати, що сучасні технології дозволяють зробити досить багато. На даний момент на ринках продаються довготривалі фарби. У них є гарантія понад 5 років, і при цьому результат приносить справжнє задоволення не тільки мешканцям будинку або квартири, але і їх гостям. Вони також добре захищають двері від перепадів температури, і ще досить добре захищають метал або дерево від руйнівного впливу вологи. При цьому яскравість кольору залишається ідеальним.

Підготовчі роботи перед фарбуванням

Але перед тим як почати фарбування дверей, потрібно провести підготовчі роботи. Починаються вони з того, що з дверей забираються всі додаткові деталі: ручки, різні клямки, а також знімаються замки. Потім потрібно ретельно за допомогою наждачного паперу зачистити двері від старої фарби або від масляних плям. Пил забирається м’якою тканиною.

Наступним етапом підготовки дверей до фарбування є грунтовка. Вона робиться за допомогою масляної грунтовки. Не потрібно поспішати робити ремонт. Обов’язково треба залишити оброблені ґрунтовкою двері на довгий час для просушування. Поки двері сохнуть, є час вибрати хороший пензлик.

Фарбувати потрібно починати з того, що в комбінованих дверях спочатку фарбуються фільонки, потім забарвлюються лиштви. Після цього акуратно фарбуються вертикальні поперечини, а потім — горизонтальні. В останню чергу фарбуються торці. Також потрібно пам’ятати про те, що фарбувати потрібно по напряму текстуру. В результаті можна уникнути великих потьоків.

Як фарбувати двері між кімнатами?

Міжкімнатні двері фарбуються трохи по-іншому, ніж вхідні. Це пов’язано з тим, що на них не впливає температура і зайва вологість. Тому можна пофарбувати дерев’яні двері з будь-якої деревини під певний колір. Дуже популярний колір дуба або горіха. Двері, які виготовлені за індивідуальним замовленням, фарбують зазвичай безбарвним лаком, так як він дуже добре підкреслює структуру деревини.

Міжкімнатні двері теж потрібно підготувати до фарбування. Спочатку з них ретельно прибирають стару фарбу. Її добре зчищати будівельним шпателем, а подряпини зашліфовиваются наждачним папером. Якщо подряпини дуже глибокі, то їх потрібно замазати шпаклівкою. Шпаклівка може сохнути до 8 годин, або навіть півтори доби. Для нанесення шпаклівки застосовується дерев’яний або металевий шпатель, або можна застосувати гумовий шпатель.

Фарбувати в першу чергу потрібно ті ділянки, які  зашпакльовувалися. Для гарного результату бажано фарбувати двері двічі, і тонкими шарами. Перший раз починати потрібно знизу доверху. А потім нанесення фарби проводиться зверху вниз. Таким чином, фарба по дверях розподіляється досить рівномірно.

Як фарбувати металеві двері?

Фарбування металевих дверей значно відрізняється від ремонту дерев’яних дверей. У першу чергу потрібно добре підготувати двері до фарбування. Спочатку потрібно дуже ретельно видалити маслянисті плями, а також пил. Якщо двері ще нові, то на ній будуть сліди заводського мастила. Це робиться спеціально, щоб зберегти двері від корозії металу.

Фарбувати металеві двері можна за допомогою порошкових напилювачів. Також можна застосувати автомобільну емаль або навіть масляну фарбу. Але більшість людей вибирають порошкові напилювачі, так як вони перевершують своїх конкурентів дуже високою якістю, а також тим, що у них дуже висока стійкість до різних впливів. А ще виробники таких напилювачі випускають їх в широкому асортименті з величезною кількістю різних кольорів і відтінків. Також ці кольори легко змішуються, щоб отримати новий неповторний колір з незвичайним відтінком.

Якщо господаря влаштовує колишній колір, то він може при ремонті покрити свою металеву дверь лаком. Для цього дуже добре підійде глянсовий лак. Такий лак не дуже дорогий, а зберігається на поверхні дверей досить довго. До того ж він надає металу унікальний відтінок. Ще застосовують лужні лаки або спиртові лаки. Але їх потрібно наносити по чотири шари. Робити це потрібно в проміжках часу до 40 хвилин. В результаті металеві двері також будуть дуже красиві, і зі своєрідним відтінком.

Тепер господарі дверей зможуть самі вибрати вподобану їм фарбу, і при правильному фарбуванні отримають шикарні двері. Тоді всі сусіди й гості стануть охати від здивування, а господар буде дуже гордий.

#відтінок#вхідні двері#гарантія#двери#замовленням#різні клямки#ручки#фарби#фарбують

Попередній запис

Наступний запис