VM

Будівництво і ремонт

IP відеокамери, переваги і недоліки

16.09.2017 Ирина Запорожец немає коментарів

Це викликано необхідністю отримання більш чіткого зображення для розрізнення осіб і номерів автомобілів і отримання можливості цифрового збільшення зображення без втрати якості картинки.

IP відеоспостереження (Pure IP) є цифровим відеоспостереженням в тому вигляді, коли передача сигналу здійснюється в цифровому форматі на базі IP-протоколу. Дана система на сьогоднішній день не має аналогів. Зазвичай, при порівнянні IP відеоспостереження з іншими видами відеоспостереження, то мається на увазі сигнал, який передається камерами пристрою захоплення, так як реєстратор, сервер, маршрутизатор і т.д. здійснює роботу в цифрових протоколах, адже час аналогового стрічкового магнітофона давним-давно пройшло. Такий нюанс має суттєвий вплив на зміну якості, топології і загальної структури системи відеоспостереження.

Результат пошуку зображень за запитом "IP камери"

IP-камера (або мережева) — це цифрова відеокамера, передача відеопотоку в якій відбувається по мережі, що використовує IP-протокол. Кожне таке пристрій має свій IP-адресу. Це дозволяє підключати камеру безпосередньо до мережі і розташовувати її в будь-якому місці, де є можливість підключення до мережі.

Камера передає зображення через локальну обчислювальну мережу для перегляду в режимі реального часу і для ведення запису (безперервної, за розкладом, при спрацьовуванні датчика або при запиті авторизованого користувача).

Перш ніж зважитися на перехід з аналогових на цифрові відеокамери, потрібно дуже чітко знати всі їхні переваги і недоліки, і обгрунтувати необхідність такого переходу.

Перевагою IP-камер, по-перше, є якість картинки переданої IP-камерою відео спостереження, отже більш інформативна картинка. Наступна перевага IP-відеоспостереження це її автономність, адже IP-камера має змогу перевтілювати відео в цифровий формат самотужки, не буде треба застосовувати сервери для обробки зображення, крім того такі камери мають можливість переглянути зображення з камери через web-інтерфейс, зайшовши на неї по IP- адресою. Далі суттєвою перевагою аналітики називають масштабованість систем IP-відеоспостереження є багато в чому перевершує аналогові системи. Наприклад, VOCORD Tahion є територіально-розподіленою системою відеоспостереження, що здійснює роботу, як на базі IP-камер, також вона може бути і гібридної. VOCORD Tahion може мати необмежену кількість серверів кожен до 1000 каналів, підтримує всі знайомі стандарти компресії відео. Системи такого роду можуть розростися до території району, міста або регіону. Крім вищезазначених плюсів IP-камер, є ще передача зображення на будь-які відстані, збереження архіву в хмарі або на цифрових носіях, віддалений перегляд запису. При цьому надійний захист від неавторизованого доступу. Далі перевагою можна назвати зручне побудова систем відеоспостереження. Для захисту невеликого об’єкта досить кілька IP-камер і відповідне програмне забезпечення. Крім цього принадним є те, що IP-камери мають вбудований датчик руху, можливість шифрування відео, спрощена організація харчування (режим Рое), вбудований режим WIFI на багатьох мережевих IP камерах.

Ключовим недоліком таких камер залишається цінова вартість систем ip відеоспостереження, але реалії сбогоденні такі, що вартість ip-камер за останні роки продовжує знижуватись. Ще одним недоліком вважається велике навантаження на мережу, але ця проблема вирішується за допомогою створення окремої відео-підмережі.

Як висновок, можна визначити, що основною перешкодою для повсюдного впровадження IP камер є їх більш висока ціна в порівнянні з аналоговими камерами.

Інфа надана ресурсом https://prel.prom.ua/

#https://prel.prom.ua/#IP відеокамери#IP-камера

Попередній запис

Наступний запис