VM

Будівництво і ремонт

Проект будинку — основний етап зведення заміського будинку

02.11.2015 admin немає коментарів

Вирішивши сховатися від суєти мегаполісу у тиші передмістя, вам необхідно для початку вивчити основні моменти зведення власного будинку.

Найпершим і досить відповідальним кроком должено вибір відповідного земельної ділянки, призначеної саме для житлового будівництва. Цей крок слід чітко опрацювати з юристами, щоб уникнути будь-яких правових непорозумінь. Також, вкрай важливо перед початком будівельних робіт врахувати рельєф місцевості, глибину пролягання «грунтових» вод, кількість опадів та ін. У цій справі вам може допомогти будь геодезична фірма.

Другим кроком має стати створення проекту будинку. Архітектор в обов’язковому порядку повинен врахувати всі ваші побажання, аж до того, скільки поверхів ви плануєте звести, чи збираєтеся купити піч камін для додання затишку одній з кімнат свого будинку або ж навпаки, плануєте влаштувати в ній басейн. На даному етапі також підбираються необхідні будівельні матеріали. В основному на підготовку проекту йде 2-3 тижні.

Третій етап — безпосереднє зведення заміського будинку. Воно починається з заливки фундаменту, переважно бетонного. Масивність і глибина основи майбутньої будови в чому залежить від поверховості та загальних розмірів будови.

Після закінчення мінімум 2-х місяців, необхідних для усадки фундаменту, можна приступати до зведення стін вашого майбутнього будинку. Матеріал, що використовується для даних цілей, може бути самим різним: цегла, газо- і пінобетон, дерев’яний брус, сендвіч-панелі та інше. Цегляні стіни вважаються найнадійнішими, хоча і досить дорогими, а також тривалими в споруді. Крім того, такий будматеріал стійкий до впливу вогню, завдяки чому їм обкладають каміни і печі в спб, Москві, Самарі та інших містах РФ. Інші з перерахованих матеріалів також відрізняються довговічністю і надійністю в експлуатації, до того ж вони дозволяють звести потрібне вам будова в найкоротші терміни і за доступну ціну.

Слідом за зведенням стін будівельники почнуть процес укладання покрівлі з обраного вами матеріалу, будь то доступний за ціною шифер, або ж більш сучасні матеріали, начебто металочерепиці. А ви тим часом зможете відправитися в магазини камінів, меблів, побутової техніки та інших пристосувань, покликаних зробити ваше житло максимально комфортним.

Часу на їх вибір у вас буде предостатньо. Адже закінчивши зведення коробки будинку, будівельники приступлять до здійснення комплексу оздоблювальних робіт, а також до проведення всіх інженерних комунікацій! Успіхів!

#етап#зведення#основний етап#Проект будинку

Попередній запис

Наступний запис