VM

Будівництво і ремонт

РОЗУМНИЙ ДІМ, ЦЕ:

17.11.2015 admin немає коментарів

КОМФОРТ

Комфорт, це не тільки зручне управління різними пристроями не встаючи з дивана. Під комфортом все частіше мається на увазі економія дорогоцінного часу. Вам знайома обстановка, коли перед сном або відходом з будинку, ви повинні обійти 10 вимикачів, щоб перевести будинок у «режим вимкнено». Розумний будинок дозволить Вам створити такий режим простим натисканням однієї кнопки, і за одне вимкнути телевізор і кондиціонер, перевести опалення в нічний режим і проконтролювати, чи не залишилися де-небудь відкриті вікна або ворота. Ось це називається безтурботне життя. Комфорт — це коли справи робляться самі по собі.

ЕКОНОМІЯ

Економити, у світі стрімко зростаючих витрат на енергії, є досить актуальною темою. Повернення інвестицій серед пріоритетів у замовників, що вибирають умный дом купить, все частіше йде на першому місці. Економію можна розділити на економію непряму (у зв’язку з придбанням системи) і економію експлуатаційну (зниження витрат за енергії під час їх витрачання). Заощадити на споживанні енергією можна, в першу чергу, шляхом правильним регулюванням опалення, дімміровання освітлення, комутації споживачів за часом або на основі правильного регулювання взаємодій кількох систем (клімат-контроль — опалення + вентиляція). Про непрямої економії ми говоримо під час придбання системи. Басейни, опалення, вентиляція, полив, енергооблік — все це вимагає свого електронного мозку для управління. У Розумному будинку всі ці функції вже інтегровані, і це означає, що за систему управління Ви платите тільки один раз. Розумний будинок допоможе Вам створити енергоекономний будинок.

БЕЗПЕКА

З Розумним будинком ви завжди в повній безпеці. Інтегрована охоронна система з клавіатурою безпеки і GMS-шлюзом є невід’ємною складовою частиною системи Розумного будинку. Сенсори (датчики руху, присутності), використовувані в рамках охоронної системи, можна одночасно використовувати для управління освітленням, датчики відкриття вікон інтегрувати в рамках системи клімат-контролю. Будь-яка подія ви можете зручно побачити і провести необхідні заходи за допомогою мобільного телефону. У Розумному будинку є інтегрована система відеоспостереження, так що, наприклад повернення дітей зі школи додому ми зможемо повністю проконтролювати з моменту відкриття дверей за допомогою магнітної картки, інформації про їх пересуванні в будинку з датчиків аж до образу з камери відеоспостереження. Для літніх людей Розумний будинок є незамінним помічником — управління голосом, бездротове управління за допомогою пультів або управління всією системою через телевізор може значним чином полегшити їхнє життя. І звичайно ж, Розумний будинок захищає будинок під час вашої відсутності, або коли ви просто не можете знати, що в ньому діється.

ІНТЕРНЕТ ДОСТУП

Навіть коли Вас немає вдома, Ви тримаєте свій будинок на контролі. І це не тільки за допомогою образу з камери. За допомогою додатка, що дозволяє контролювати обладнання третіх сторін Ви навіть на роботі або в ресторані маєте можливість включити сауну або прання, або навпаки вимкнути забуту в розетці праску.

АВТОМАТИЗАЦІЯ

Ваш будинок буде настільки інтелектуальний, наскільки ви йому дозволите! Все працює в автоматичному режимі — на основі команд, які ви задаєте. Крім основних функцій автоматизації, до яких відносяться регулювання опалення, освітлення або вентиляції, ви можете отримати безліч користувальницьких функцій, які будуть налаштовані саме під Ваші потреби. Розумний будинок може змінювати положення жалюзей щодо яскравості сонячних променів, або відправити смс, коли вода в басейні нагріється до потрібної температури. Функції можна підвішувати одну на іншу до такої міри, що будинок буде працювати абсолютно незалежно. Перевагою Розумного будинку є, що складні функції можна налаштувати пізніше, коли Ви у своєму новому житлі обживетеся і детально вивчете свої потреби.

#Басейни#вентиляція#енергооблік#опалення#полив

Попередній запис

Наступний запис