VM

Будівництво і ремонт

Установка вхідних металевих дверей

25.09.2015 admin немає коментарів

Установка вхідних металевих дверей — це складний процес, що вимагає певних знань. В разі неправильного встановлення металевих дверей зникають її якісні характеристики, і значно зменшується її експлуатаційний період. Навіть при установці на металеві двері найнадійнішої і якісної фурнітури і дверних замків, неправильний монтаж металевих дверей просто перекреслює всі їх позитивні характеристики.

Отже, для правильної установки двері необхідно спочатку правильно оформити замовлення. Перш за все, особливу увагу необхідно звернути на такі характеристики дверей, як габарити, вага і особливості конструкції. Оскільки бувають ситуації, коли перед установкою вхідних металевих дверей необхідно зміцнювати дверний проріз. Особливо цьому слід приділити особливу увагу при цегляних стінах з мінімальною їх товщиною. При цьому варто встановлювати металевий каркас, який кріпиться до стін і бетонній плиті перекриття. Після цього проводитися безпосередньо установка вхідних металевих дверей.

Про необхідність проведення даних робіт вам повинен фахівець фірми провести заміри. У свою чергу, ви зобов’язані надати спеціалісту інформацію про майбутні зміни приміщення (якщо такі будуть проводитися), до якого прилягає вхідні металеві двері. До таких змін відносяться пристрої стяжки, підняття підлоги і інші ремонтні роботи. Також варто обговорити питання про стійкість до зломів обрані вами броньовані двері. Не варто випускати з виду дверні замки і ригелі. А при кривизні стін, які будуть прилягати до вхідних дверей, не соромтеся питати поради.

Часто допустимої помилкою при установці металевих дверей є монтаж дверної коробки з перекосом. Які можуть бути цьому причини? По-перше, неправильне вирівнювання дверної коробки по відношенню до горизонталі і вертикалі. Для того щоб не допускати такої помилки, необхідно користуватися рівнем. По ньому необхідно встановлювати двері абсолютно рівно, незалежно від параметрів дверного отвору.

По-друге, при недостатньому очищенню від нерівностей посадочних місць. Напливи розчину і нерівності не дозволяють встановити металеві двері абсолютно рівно. У цьому випадку необхідно бути особливо уважним при установці важких металевих дверей, оскільки дефекти монтажу двері з часом себе проявлять.

При установці металевих дверей у панельних будинках необхідно враховувати той факт, що в бетонних стінах присутня арматура. Дуже часто при свердлінні отворів для анкерних болтів потрапляють саме в арматуру. Це призводить до того, що металеві двері встановлюється при недостатній глибині кріплення або ж появами тріщин в бетоні, які значно знижують захисні властивості дверей. Для уникнення такої помилки монтажу металевих дверей необхідно користуватися металевими тягами, за допомогою яких можна зміщати точку свердління більш вглиб бетонної плити. А також можна вибирати різні видалення кріплення від країв стіни.

Пам’ятайте, що правильно встановлена ​​металева дверь є міцною, надійною і прослужить вам не один десяток років.

#​​металева дверь#міцною#надійною#процес#фахівець фірми

Попередній запис

Наступний запис