VM

Будівництво і ремонт

Автоподіуми

06.07.2015 admin немає коментарів

В даний час завдання проведення престижного заходу з автомобілями (виставки, презентації, демонстрації) вирішується за допомогою використання в прокат подиума для авто  (скорочено — «авто подіуми»).
Авто подіуми (Автоподіуми) бувають горизонтального і похилого виконання. Такі конструкції встановлюються також і на нерівних поверхнях з великим перепадом (до декількох метрів у висоту). Це досягається використанням конструктиву німецького виробника.

В індустрії прокату сценічного обладнання існує три надійних системи сценічного покриття Event німецької компанії Layher, система подіумних (сценічних) верстатів Stage DEX голландської компанії Prolyte і система мобільних прозорих подіумів і сцен Sixtema Classic. Дані конструкції закріпилися на ринку оренди сценічного обладнання, як продукт, що витримує великі статичні і динамічні навантаження, що відрізняється швидкістю збірки і тривалої зносостійкість.

Система Event компанії Layher призначена для широкого застосування при організації заходів — від невеликих проектів в приміщеннях до масштабних на відкритих майданчиках. Авто подіум Layher на основі цієї системи також може бути багаторівневим і різноманітним по конфігурації. Конструкція системи витримує високі навантаження завдяки каркасу з елементів Allround, а саме до 750 кг / кв.м. при використанні в якості покриття професійних сценічних щитів (верстатів) Layher Event і до 2500 кг / кв.м. при використанні в якості покриття системи бруса і бакелітірованной фанери (брус-бакелит).
Всі елементи системи Layher мають стандартні (метричні і дюймові) розміри, тому практичні у використанні. Дюймові елементи Layher і відповідно сценічні конструкції, що збираються на їх основі, прив’язані до розміру базового модуля 1,035 х 2,07 м; метричні елементи — 1,0 x 2,0 м відповідно.
Окремі її частини легко вручну монтуються, мають невелику вагу і не вимагають серйозних матеріальних витрат. Швидкість монтажу забезпечується міцним клиновим з’єднанням елементів системи.
Саме тому, коли замовникам на заході необхідна надійна сценічна конструкція для презентації автомобіля, то вони воліють використовувати автоподиум аренда в Киеве  з конструктиву Layher.

За конструктивним виконанням авто подіуми Layher можуть бути всілякими розмірами, аналогічно сценам і подіумах:
прямокутні;
прямокутні із закругленими кутами;
квадратні;
квадратні з закругленими кутами;
круглі;
напівкруглі;
багатоярусні;
нестандартні.

Круглі авто подіуми можуть бути двох типів:
Чи не поворотні круглі авто подіуми Prolyte діаметрами 2м, 4м, 6м, 8м і 10м і висотою від 0,2м до 1,4м;
Обертові круглі авто подіуми (поворотні Автоподіуми) діаметрами 2м, 4м, 6м, 8м і висотою 0,44м,
аренда автоподиума круглого  додасть Вашому заходу особливу витонченість і красу. А прокат обертового круглого Автоподіума додасть Вашим проектам динаміку і грацію. Також можливий варіант встройки круглого обертового або НЕ поворотного автоподіума в стандартний прямокутний або квадратний формі.

В основному обертається автоподіум використовується для презентації автомобілів в динаміці, а також для музичних шоу та концертів, в яких необхідна швидка зміна беклайна різних музичних колективів за рахунок оперативного повороту круглого подіуму на 180˚. Максимальне розподілене навантаження на обертовий подіум 4500 кг. Максимальна швидкість обертання 5 оборотів в хвилину.

В основу конструкцій Layher закладено принцип вертикальної регулювання висоти за допомогою гвинта для виставлення нульового рівня.

Система Event фірми Layher призначена для широкого застосування при організації заходів — від невеликих проектів в приміщеннях до масштабних на відкритих майданчиках.

Автоподіум на основі цієї системи також може бути багаторівневим і різноманітним по конфігурації. Конструкція системи Автоподіуми витримує високі навантаження завдяки каркасу з елементів Allround.
Основними деталями Event системи є алюмінієві траверси і трибунні елементи. Траверси в поєднанні з трибуни елементами застосовують як поздовжню балку для встановлення сидінь. На траверси кладеться Event настил витримує навантаження до 750 кг на квадратний метр.

Всі елементи системи Layher мають стандартні (метричні і дюймові) розміри, тому практичні у використанні. Дюймові елементи Layher і відповідно сценічні конструкції, що збираються на їх основі, прив’язані до розміру базового модуля 1,035 х 2,07 м; метричні елементи — 1,0 x 2,0 м відповідно.

Окремі її частини легко вручну монтуються, мають невелику вагу і не вимагають серйозних матеріальних витрат. Швидкість монтажу забезпечується міцним клиновим з’єднанням елементів системи.

Покриття Автоподіуми Layher може бути декоровано будь-яким матеріалом: ковролін, пластик, лінолеум, банер, тканина і т.п.

Незаперечною перевагою оренди сценічного обладнання є те, що монтаж займає мінімальний час і не вимагає спеціальної техніки.

Необхідно відзначити, що оренда подіумів для авто значно дешевше покупки подіумів для автомобіля. Крім цього, цілодобова логістична Компанії « Absolute-Service » своєчасно зробить доставку сценічного обладнання, а досвідчені технічні фахівці грамотно здійснять монтаж і демонтаж всіляких сценічних конструкцій на будь-якому майданчику. Саме тому оренда авто подіумів особливо затребувана різними event-агентствами та іншими замовниками.

#банер#виставки#демонстрації#ковролин#линолеум#пластик#презентації#тканина

Попередній запис

Наступний запис