VM

Будівництво і ремонт

Ділильне пристосування

05.06.2014 admin немає коментарів

Шліфування шаблонів на плоскошліфувальних верстатах здійснюється шляхом застосування лещат і синусних лінійок, профільованих шліфувальних кругів, а також універсальних координатних пристосувань. Шаблони, у яких профіль складається з прямолінійних ділянок, нахилених під різними кутами, обробляються на магнітній плиті плоскошлифовального верстата із застосуванням лекальних лещат, магнітних призм і синусних лінійок.

Шаблони в лекальних лещатах можна встановлювати від попередньо шліфованої на шаблонах бази або вивірянням їх за допомогою універсальної стійки з індикатором.

Освіта фасонного профілю шаблону шляхом шліфування профільованим шліфувальним колом представляє продуктивний спосіб обробки, так як потрібний профіль шліфувального круга виходить значно легше і швидше в порівнянні з фасонними фрезами і фасонними різцями. Однак слід зазначити, що стійкість профільованого шліфувального круга порівняно невисока. Точність ж роботи такими шліфувальними кругами вище, ніж іншим фасонним інструментом. Крім того, шліфувальний круг профілюється безпосередньо на плоскошліфувальному верстаті і, отже, неточність його установки виключається.

При серійному виготовленні деталей профілювання шліфувальних кругів здійснюється методом накочування роликом. В індивідуальному виробництві цей спосіб економічно невигідний і, як правило, профілювання шліфувального круга здійснюється алмазом, закріпленим у державке спеціального пристосування.

Шліфування профільних шаблонів координатним методом на універсальних пристроях, що встановлюються на столі плоскошлифовального верстата, проводиться непрофілірованного шліфувальним колом. Це значно прискорює процес обробки деталі і зменшує витрату абразивного інструменту. У цьому випадку всі вимірювання в процесі шліфування роблять універсальним інструментом, тому немає необхідності в застосуванні контршаблони або виробок.

Знос шліфувального круга не впливає на точність обробки, так як кожна ділянка шлифуемого шаблону вимірюється за допомогою стійки з індикатором, блоку мірних плиток і регульованого установа.

#Ділильне#новый#пристосування#производители

Наступний запис