VM

Будівництво і ремонт

Про мостові крани

29.07.2018 Ирина Запорожец немає коментарів

На всіх промислових підприємствах, великих складах і логістичних комплексах, де мають справу з великогабаритними тяжкими вантажами, неможливо обійтися без використання різного підйомно-транспортного устаткування. У наш час випускається багато видів такого обладнання, призначеного для підйому, опускання та переміщення всіляких вантажів. При цьому, як показує практика, на сьогодні найбільш популярними і поширеними є мостові крани.

Одним з провідних виробників кранів мостового типу в Україні є Київський завод підйомно-транспортного обладнання (скорочено — КЗПТО), продукція якого славиться своєю відмінною якістю та доступністю цін. Варто відзначити, що найбільшим попитом користуються електричні мостові крани КЗПТО вантажопідйомністю від 1 до 20 тонн (спрощені моделі яких часто називають кран-балки). Купити мостовий кран недорого можна як в стандартному виконанні, так і замовити його за індивідуальним проектом з урахуванням особливостей технологічного процесу на кожній конкретній ділянці.

Великою перевагою вантажопідіймальних кранів, що випускаються на Київському заводі ПТО, є те, що основні їх комплектуючі поставляються кращими європейськими компаніями в своїх галузях. Зокрема, кранові ходові візки, кінцеві балки, мотор-редуктори і тельфери поставляє знаменита корпорація PodemCrane з Болгарії; частотний електропривод для пересування та підйому, а також повний комплект електрообладнання — Schneider Electric із Франції.

Варто також відзначити, що на даному заводі встановлено найсучасніше обладнання для виробництва вантажопідіймальних кранів, строго дотримуються як усі українські нормативи і технічні умови, так і європейські стандарти. Таким чином, українські підприємства, мають можливість купити мостовий кран, який за якістю та безпекою жодним чином не поступається кращим світовим зразкам, зате за ціною помітно дешевше їх.

До того ж, великим плюсом співпраці з КЗПТО є той фактор, що тут виконується повний виробничий цикл, включаючи також і проектування, доставку крана спецавтотранспортом на місце експлуатації, повне його складання там і пусконалагоджувальні роботи, а також гарантійне та післягарантійне сервісне технічне обслуговування.

Більш детально ознайомитися з усіма технічними особливостями, а також дізнатися ціну мостового крана КЗПТО можна на сайті тут — https://kzpto.com.ua

#https://kzpto.com.ua#мостові крани

Попередній запис

Наступний запис