VM

Будівництво і ремонт

Вибір трифазних електролічильників

01.07.2015 admin немає коментарів

Вибрати трифазний електролічильник в каталоге www.elektrika.ua/ значно простіше, порівняно з однофазним. У більшості випадків Вас просто сповіщають, яку конкретно модель необхідно встановити. І пере узгодити на іншу модель досить складно, навіть якщо лічильник з такими вимоги не потрібен. Наприклад, в Курортному районі багатьох власників приватних будинків змушують встановлювати лічильники Меркурій 233 ART 01 ROL. Це досить дорогий (9500 з ПДВ) і складний лічильник. Встановлювати його для обліку електроенергії в будинках, на наш погляд все одно, що на танку в магазин кататися. Але у цього лічильника є реле по потужності, тому власники будинків в Курортному районі покірно купують лічильники, програмують, встановлюють.

Основні особливості трифазних електролічильників:

Наявність профілю потужності — відстеження і запам’ятовування максимумів потужності за звітний період, з розбивкою за періодами. Запис і збереження максимумів навантаження в заданий проміжок часу. В основному встановлюються в комерційних організаціях.
Інтерфейси зв’язку для передачі даних на комунікаційний центр або передачі даних на ПК. RS485, GSM модем, CLN. Все частіше використовують дані інтерфейс зв’язку для передачі даних по відстані.
Найбільш часто замовляються у нас трифазні електролічильники.

В комерційних приміщення Меркурій 230 ART PQRSIDN (наявність профілю потужності, облік активної і реактивної енергії, RS485 інтерфейс, внутрішній тарифікатор.)
і Меркурій 230 ART 01 CN для житлових приміщень.
Ну і преміум лічильник виробництва ABB DFB 13205 108 встановлюються в котеджах. Веде облік активної і реактивної енергії, має внутрішній тарифікатор, номінальний струм 80А, встановлюється в модульні розподільчі щити, володіє малими розмірами і сучасним дизайном.

#арифікатор#володіє#встановлюють#лічильник#лічильники#номінальний струм#програмують#щити

Попередній запис

Наступний запис