VM

Будівництво і ремонт

Вибір захисних ролет, частина 2 — автоматика і системи замикання

20.08.2015 admin немає коментарів

Вибираємо систему управління для ролет

Вибір системи управління ролетами залежить від ваги ролетного полотна, особистих переваг і доступного бюджету. Якщо ви збираєтеся встановити автоматичну ролети в дачному будиночку або котеджі з незначною кількістю вікон і всього одними вхідними дверима, для вас виявиться доцільним один з варіантів ручного управління ролетами.

Ручне управління для ролет
Ручне управління для ролет.

Ролети з ручним керуванням бувають стрічкові, шнурові (інерційні, редукторні), кордові, вороткові або пружинно-інерційні. Всі перераховані механізми управління ролетами відрізняються насамперед по вантажопідйомності. Але в кожному разі, максимально допустима вага захисних ролет для ручного управління — 80кг. Більше — не має сенсу ставити.

Привід для ролет Nice.

Встановлюючи ролети в будинку або котеджі зі значною кількістю віконних прорізів і дверей, ви на всі сто оціните комфорт автоматичного управління. Стандартні електроприводи годяться для будь ролети. Управління електроприводом для ролет може здійснюватися двома способами: за допомогою стаціонарного вимикача, винесеного на стіну вашого будинку на ряду з вимикачами світла. Або — за допомогою пульта дистанційного керування. Радіопульт особливо корисний для будинків зі значною кількістю встановлених у будинку або котеджі ролетних систем, так як з дистанційного пульта можна управляти відразу всіма ролетами в котеджі або будинку.

Система управління для автомітікі ролет Nice
Система управління для автоматики ролет Nice.

Всупереч сформованим забобонам, електроприводи і пульти дистанційного керування в даному випадку — це цілком виправдане, а не зайве зручність і за досить прийнятною ціною. Якщо ж ви розраховуєте на максимально комфортне рішення і не обмежені бюджетом, то можна придивитися і до більш «розумної» автоматики. У разі програмного автоматичного управління, ролети можуть підніматися і опускатися в заданий час без втручання людини або підлаштовувати своє положення в залежності від кількості сонячного світла, сили вітру або дощу, підтримуючи в приміщенні постійний комфортний мікроклімат. Крім того, система здатна, також, виявляти перешкоди — наприклад, — залишений помилково на вікні горщик з улюбленими квітами.

Придивляємося до системи замикання ролет

Механізм замикання визначається типом управління і враховує від побажання господарів. Автоматичні ролети з електроприводами блокуються автоматично. Для ролет на основі ручних приводів застосовується замок ригелю, автоматичний замикаючий пристрій або ручний ригель. Залежно від комплектації ролет, можливі й інші способи замикання, які потрібно уточнити у фахівців з ролет.

Виготовлення та встановлення ролет в Києві RolStav.com.ua

Компанія RolStav.com.ua працює з 2003 року і пропонує виготовлення та поставку всіх видів ролетної продукції — ролети, рольставні на вікна, ролетні решітки та ролетні ворота. У нас можна замовити ролети з установкою, а також запчастини та комплектуючі. Ми проводимо ремонт ролет будь-якого типу і заміну будь-яких елементів при необхідності. Наше виробництво розташоване в Броварах, а доставка ролет здійснюється по Києву та Київській області.

#автоматика#вибір#замикання#захисних#ролет#системи#частина 2

Попередній запис

Наступний запис