VM

Будівництво і ремонт

Встановлення дизель генератора

05.08.2015 admin немає коментарів

Енергетичні мережі в нашій країні є застарілими та потребують суттєвої модернізації. Більшість обладнання в системах розподілу електроенергії виробило свій ресурс і його необхідно замінювати. Це при зводить до частих поломок і відключень основного енергоживлення. Враховуючі повільні темпи реконструкції енергетичного обладнання не варто очікувати найближчим часом покращання ситуації з безперервністю живлення. Тому все більша кількість людей замислюються над тим, купити дизель генератор у Львові. Це рішення покликане необхідністю забезпечити стабільну напругу для промислових об’єктів або приватних будинків.

Але слід враховувати, що дизельний генератор необхідно встановлювати з врахуванням всіх вимог заводу виробника та норм безпеки, які діють на території нашої країни. Для цього рекомендується уважно вивчити інструкцію по монтажу генераторної установки, а також проконсультуватися з постачальником автономної електростанції відносно діючих правил та норм законодавства щодо встановлення генераторних агрегатів. По-перше необхідно визначитися з місцем встановлення обладнання. Так електрогенератор можна розміщувати як в приміщення, так і на відкритому повітрі. В останньому випадку необхідно резервну електростанцію укомплектувати спеціальним кожухом, який виключить попадання атмосферних опадів на генератор дизельний. Але в будь-якому разі для монтування автономного генератора потрібно виготовити фундамент. Це пов’язано з тим, що дизельна електростанція повинна розміщуватися на горизонтальній поверхні. Ця поверхня повинна виключити можливість зміни положення обладнання, так як у іншому випадку можуть погіршуватися експлуатаційні характеристики генераторної установки. Бажано щоб маса фундаменту резервної електростанції була у півтора рази більша ніж маса обладнання. Це гарантує, що фундамент не буде деформуватися під впливом вібрацій, які створюються генераторним агрегатом.

Окрім фундаменту необхідно прокласти кабельні лінії. Кількість кабельних ліній залежить від способу використання автономної електростанції. Якщо дизель генератор використовується як резервне джерело живлення, то до нього необхідно прокласти три кабельних лінії – силовий кабель, кабель власних потреб та кабель керування. Переріз кабельних ліній залежить від потужності генераторної установки. Так трифазний генератор 10 кВт  потребує силовий кабель перерізом 4мм2 на кожну з фаз. Але потрібно обов’язково враховувати втрати в кабелі. Тому при довжинах кабельних ліній більше ніж 50м необхідно збільшувати переріз кабелю для того, щоб компенсувати можливі втрати. Кількість та переріз кабельних ліній для кабелю власних потреб та кабелю керування залежать від моделі панелі керування дизельного генератора.

Якщо дизельна електростанція встановлюється в приміщення, то слід виготовити та змонтувати системи вентиляції та вихлопу генераторного агрегату. Система вентиляції повинна забезпечити достатнє охолодження обладнання, щоб воно працювало в штатному режимі і його вихідна потужність не зменшувалася. Тому в приміщенні генераторної установки слід розмістити два отвори. Перший отвір необхідний для потрапляння холодного повітря в приміщення, а другий – для відводу гарячого повітря від радіатора резервної електростанції назовні. Вихлопна система повинна забезпечити видалення відпрацьованих газів із приміщення. Але слід врахувати, що при великій довжині вихлопної труби необхідно прораховувати її діаметр таким чином, щоб зворотній тиск у вихлопній трубі не перевищував максимально допустиме значення для конкретної моделі електрогенератора. В противному випадку це може призвести до суттєвого зменшення вихідної потужності дизельної електростанції.

Попередній запис

Наступний запис