VM

Будівництво і ремонт

Холодильне обладнання

25.09.2015 admin немає коментарів

Холодильна вітрина

Холодильна вітрина — це Ваш найголовніший представник в лінійці «торгове холодильне обладнання». Чому? Бо саме вітрина робить основну роботу: рекламує продукцію і буквально віддає її в руки Клієнту. Касир або продавець виступають більше в ролі консультанта і підсобного робітника (не в образу ні тим, ні іншим професіоналам своєї справи). Холодильна вітрина це в деякому роді обличчя Вашого магазину чи гіпермаркету, а особа має бути приємним, якщо цікавить позитивний результат — тобто доконаний факт покупки. Як правило, вітрини використовуються для продажу, демонстрації, короткочасного зберігання незаморожених продуктів харчування, які відпускаються продавцем.

Конструкція всіх вітрин приблизно однакова, основна відмінність полягає в їх формі, довжині і оформленні. З боку покупця купить холодильное оборудование, холодильні вітрини закриті склом (прямим або гнутим). У верхній частині заскленої вітрини знаходиться світильник з одним або двома рядами люмінесцентних ламп.
Поверхня з боку продавця називається робочою, на ній відбуваються такі процеси: нарізка, упаковка товару, також на робочій поверхні можуть бути встановлені ваги і касовий апарат. Для робочої поверхні останнім часом досить часто використовується нержавіюча сталь, іноді з мелкоріфленой поверхнею, що подовжує термін її служби. Ну а найдорожчий варіант — стільниця з каменю; зазвичай це полірований мармур різних забарвлень або полірований керамічний граніт.

Холодильна шафа

Холодильні шафи — вертикальні середньотемпературні охолоджувані шафи, в яких зберігаються і демонструються продукти та напої. Холодильні шафи, використовувані в торговому залі, найчастіше оснащуються скляними дверцятами, ті моделі шаф, які знаходяться в підсобному приміщенні, як правило, — з глухою дверцятами. Холодильна шафа — це ще один Ваш продавець, тому не слід нехтувати його зовнішнім виглядом.

#демонстрації#короткочасного зберігання#Морозильна скриня#продажу#Холодильна вітрина

Попередній запис

Наступний запис