VM

Будівництво і ремонт

Зварювальні генератори: поради щодо вибору для якісної і довгострокової роботи

06.06.2015 admin немає коментарів

Устаткування, що застосовується як зварювальний апарат та як джерело отримання електроенергії, називають зварювальним генератором. Такі генератори характеризуються високою потужністю і продуктивністю, вони зручні при використанні в аварійних, польових умовах і в ситуаціях відсутності інших джерел енергії. Також їх досить просто перевозити, що зручно під час проведення різних робіт.

Висока ефективність генератора зварювального типу обумовлює його популярність під час робіт в приватних домоволодіннях, і на будівельних майданчиках.

Які електроприлади можуть працювати від живлення генератора? Прилад здатний підтримувати роботу водних і повітряних компресорів, освітлювальних приладів, електричних пив, насосів, електроніки та побутової техніки.

Завдяки тому, що апарати надійні і випускаються з підвищеною потужністю, перевантаження по харчуванню виключені, а при використанні в побуті, коли виконується харчування не надто потужних електроприладів і обладнання, генератори працюють протягом тривалого часу і з мінімальним навантаженням.

Важливо враховувати, що одночасна робота обладнання в двох режимах, як зварювального агрегату і виробника енергії, неприпустима.

Типи зварювальних генераторів:

інвертори — застосовують при роботі з чавуном, легованої і вуглецевої сталлю;

трансформатори — для зварювання кольорових металів, звичайної і конструкційної сталі.

Робоча напруга зварювального генератора становить 220 і 380В. Варять за допомогою утримувача з електродом, підключеного до генератора.

Вони здатні працювати на двох видах палива: дизелі і бензині. Особливої ​​відзнаки між дизельним і бензиновим генератором немає, за винятком незначної різниці в ціні. Бензинові зварювальні генератори прийнято вважати більш небезпечними в плані виникнення пожежі. Однак саме вони менше вібрують і шумлять. Дизельні генератори виробляють більше шуму. Але в той же час вони вважаються більшою невибагливістю в обслуговуванні і зносостійкістю.

Щоб забезпечити безпечну роботу в майбутньому, для установки зварювального генератора потрібна участь фахівця. При неправильному підключенні до мережі можливо замикання. Також, встановлюючи такі генератори, важливо взяти до відома особливості відведення вихлопних газів, необхідність забезпечення паливними матеріалами, шум, вироблений установкою.

Зверніться до досвідчених фахівців 220 Volt, які займаються продажем зварювальних генераторів вже багато років. Вони підберуть для вас оптимальний генератор, який виробляє електричний струм необхідних для вас характеристик.

#вибору#довгострокової#Зварювальні генератори#інвертори#поради#роботи#трансформатори#якісної

Попередній запис

Наступний запис